Molimo da ispunite niže tražene podatke. Nakon što popunite sve rubrike, kliknite na POŠALJI PRIJAVU pa ćete biti obaviješteni da ste se uspješno prijavili na zaručnički tečaj. TEČAJ SE ODRŽAVA ISKLJUČIVO U FIZIČKOM OBLIKU, NEMA VIŠE ON-LINE TEČAJEVA!

Mjesto održavanja *:
Ime i prezime zaručnika *:
Zanimanje zaručnika *:
Datum rođenja *:
Adresa stanovanja *:
Župa stanovanja *:
Vjeroispovijest *:
Primljeni sakramenti *:
Ime i prezime zaručnice *:
Zanimanje zaručnice *:
Datum rođenja *:
Adresa stanovanja*:
Župa stanovanja*:
Vjeroispovijest *:
Primljeni sakramenti *:
Koliko dugo ste u vezi *:
Sklopljen građanski brak? *:
Imate li djece - koliko? *:
Planirani datum vjenčanja *:
Kontakt broj *:
Unesite kontrolni broj 1779: *
Ovime dajem privolu da se moji osobni podaci prikupljaju i obrađuju u skladu i na način kako slijedi: Varaždinska biskupija obrađuje osobne podatke isključivo uz privolu ispitanika i u isključivu svrhu provođenja zaručničkih tečajeva kao pripreme za sklapanje kanonskoga vjenčanja; Varaždinska biskupija može prikupljene e-mail adrese ispitanika koristiti također i u svrhu slanja ispitanicima dodatnih informacija i obavijesti o aktivnostima i događanjima u organizaciji Varaždinske biskupije koji su namijenjeni bračnim parovima. Osobni podaci se neće davati na uvid i korištenje trećim osobama te ispitanici imaju pravo u svako doba odustati od dane privole i zatražiti prestanak daljnje obrade, osim ako se radi o obradi podataka u statističke svrhe kada osobni podatci više ne omogućuju identifikaciju osobe na koju se odnose.